NİŞAN VE DÜĞÜN GÜNÜNÜZÜ BİR ANI YAZISIYLA ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

“Evlilik kararı” en önemli dönüm noktalarından biridir. Her çift, mutlu bir birliktelik için evliliğe adım atar. İşte o anı birbirinden güzel fotoğraflar ve kamera çekimiyle görüntülerken bir ANI yazısıyla da ölümsüzleştirmek istemez misiniz?
O andan, geleceğe; torunlarınıza kadar uzanacak bir ANI yazısı…
Nişan ve Düğün albümünüzdeki her fotoğrafın altında yer alacak özel an yazıları…
Gelin ve damadın, nişan ve düğün gününde yaşadıkları her anın, fotoğraflar, kamera çekimi ve anı yazılarıyla sonsuzluğa aktarılması…
Fotoğraf Albümlerinizin ilk sayfasında yer alacak nişan ve düğün günü ANI yazısı, size bir ayrıcalık yaratırken, geleceğe giden ölümsüz bir köprü olacaktır.
En özel günlerinizden olan nişan ya da düğün gününüzü, töreninizi en özel anlatımla kaleme alıyorum.

YENİ DOĞAN BEBEKLERE “HOŞ GELDİN ANISI”

Bebekler, dünyanın en temiz ve güzel yaratılmış varlıları. Ne büyük istek ve sevgiyle getiriyor anne, babalar onları dünyaya. Kimisi çok uzun süre bekleniyor gelsin diye, kimisi sürpriz yapıp habersizce geliveriyor, kimisi de hesaplı kitaplı açıyor gözlerini dünyaya. Nasıl gelirlerse gelsinler, nurları ve güzellikleriyle pırıltılar saçıyorlar sevenlerinin yüreklerine. İlk ağlayışları, ilk bebek kokuları, ilk yıkanmaları, anne ve babalarının ilk kez kollarında oluşları… Hepsi ayrı bir anı. Onlara dünyaya gelişlerinde yardım eden doktorları, hemşireleri ve doğdukları sağlık kuruluşu.
İşte bu çok özel anları, yıllar sonrasına uzanacak bir “HOŞ GELDİN ANISI” yazısıyla kaleme alıyorum. Bebek albümlerindeki harika fotoğraflar için, harika metinler yazıyorum.

SEVDİKLERİNİZE OLAN DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİZİ ANI YAZISINA AKTARIN

Nişanlanacak veya evlenecek çocuğunuza, onun için hissettiklerinizi, düşünce ve dileklerinizi, paylaştığınız sevinçli, hüzünlü anılarınızı “Anı Yazısı” haline getirterek özel bir sürpriz yapabilirsiniz.
Nişanlınız ya da eşiniz olacak kişi için, duygu ve düşüncelerinizi, sizin için önemini, sevginizi “Anı Yazısı” olarak kaleme aldırıp, kendisine hediye edebilirsiniz.
Yıllar sonra eşinize ya da sevgilinize olan duygularınızı ve birlikte yaşadıklarınızı bir "Anı Yazısı" ile ona doğum gününde veya yıldönümünüzde hediye edebilirsiniz.
Çocuklarınızın mezuniyet törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri için özel yazılar hazırlatabilirsiniz. Fotoğraf albümlerindeki harika kareler için, harika cümleler yazdırabilirsiniz.
Kendi hayatınızdan sevdiklerinize kalmasını istediğiniz yaşam kesitlerinizi, deneyimlerinizi, en özel anılarınızı “Anı Yazısı” olarak hazırlatıp, sevdiklerinize bırakabilirsiniz.
Bu özel hayat kesitlerinizi, duygularınızı ve yaşanmışlıklarınızı sizin için kaleme alıyorum.

SESLENDİRME VE SUNUM

Anı Yazarı olarak hazırladığım yazıların arzu edilirse düğün, nişan ve cemiyet törenlerinde canlı sunumunu ya da video görüntüleri için seslendirme sunumunu yapıyorum. Çeşitli organizasonlar için sunucu hizmeti veriyorum. Belgesel ve tanıtım filmi seslendirmelerini yapıyorum. Barkovizyon gösterileri için metin yazarlığı ve seslendirme yapıyorum.

EN ÖZEL ANLARINIZI YAZIYLA ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Her insanın hayatında özel anıları, başkalarıyla paylaşmak istediği duygu ve düşünceleri, ayrıcalığı olan yaşam kesitleri vardır. Ya da değer verdiği kişiler için hissettiklerini ölümsüz hale getirme isteği. Kimisi bunu kendi kalemiyle yazıya döker. Kimisi yazma yeteneği olmadığından bir anı yazarına yaptırır.

Yaşanan değerli anların, fotoğraflar ve video görüntüleri yanında yazılı olarak da kalıcı hale getirilmesi farklı bir güzelliktir.

Nişanlanacak veya evlenecek çocuğunuza, onun için hissettiklerinizi, düşünce ve dileklerinizi, paylaştığınız sevinçli, hüzünlü anılarınızı “Anı Yazısı” haline getirterek özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Hatta tören anında bunun sesli olarak sunumunu yaptırabilirsiniz.

Nişanlınız ya da eşiniz olacak kişi için, duygu ve düşüncelerinizi, sizin için önemini, sevginizi “Anı Yazısı” olarak kaleme aldırıp, kendisine hediye edebilirsiniz. Dilerseniz tören sırasında sesli sunumunu yaptırarak faklı bir jest yapmış olabilirsiniz.

Çocuklarınızın mezuniyet törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri için özel yazılar hazırlatabilirsiniz. Fotoğraf albümlerindeki harika kareler için, harika cümleler yazdırabilirsiniz. Görsel kayıtlarınız için yazıların sesli sunumlarını yaptırabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğiniz için, torunlarınız için, doğdukları ilk gün yaşananları içeren bir anı yazısı yazdırtabilir, onlara hediye edebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Gününde, evlilik yıldönümlerinizde, sevgiliniz veya eşiniz için duygularınızı, sevginizi anlatan “Anı Yazısı” ile ona çok özel bir hediye sunabilirsiniz.
Kendi hayatınızdan sevdiklerinize kalmasını istediğiniz yaşam kesitlerinizi, deneyimlerinizi, en özel anılarınızı “Anı Yazısı” olarak hazırlatıp, sevdiklerinize bırakabilirsiniz.

Ben, “Anı Yazarı“ olarak bu en özel zamanlarınızı kaleme alıyorum. Profesyonel sunucu olarak da dilerseniz sesli sunumlarını yapıyorum.


Şadan HERGÜNER
İletişim Uzmanı ve Yazar
sadanherguner@gmail.com