Sevgili Okurlarım,

Profesyonel sunucu, radyo – televizyon programcısı, seslendirme sanatçısı, yazar ve eğitmen olarak verdiğim hizmetler içinde yer alan Diksiyon, Sunuculuk, Beden Dili, Telefonda Etkili Konuşma ve Etkili İletişim eğitimlerimi Bursa- Semra Kozanlı Başarı ve Kişisel Gelişim Merkezi’nde gruplara da vermeye başlamış bulunmaktayım.

Özel olarak verdiğim eğitimleri daha geniş gruplara ulaştırmak için başladığım bu çalışmaya arzu eden herkesi bekliyorum. Eğitimlerim Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşmektedir.

Diksiyon Eğitimi                 16 saat
Sunuculuk Eğitimi               20 saat (Diksiyon + Sunuculuk)
Beden Dili Eğitimi                 4 saat
Telefonda Konuşma Eğitimi  5 saat
Etkili İletişim                         4 saat

( Birebir özel olarak da verdiğim tüm eğitimler için sitemde Eğitimlerim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.)

Sağlıklı ve etkili iletişimin temeli olan güzel ve doğru konuşma (diksiyon) eğitimi, iletişimin ilk şekli olan beden dili eğitimi herkesin alması gereken eğitimlerdir. Aile, sosyal hayat ve iş yaşamında doğru iletişim kurmak için, kendimizi ifade edebilmek için iyi konuşmalı, söylediğimizle doğru orantılı olarak beden dilimizi kullanmayı bilmeliyiz. 

Çağrı Merkezlerinde çalışan personelin ise, satış ve tanıtım yapabilmesini kolaylaştıracak bir eğitim olan Telefonda Etkili Konuşma eğitimine ihtiyacı vardır. Sekreter ve idari asistan olarak çalışan personelin de bu eğitimi alması önceliklidir.

Kendimize yatırım yapmadan başarılı olmayı beklemek doğru değildir. Unutmayın kişisel gelişim ömrümüzün sonuna kadar devam eden bir süreçtir. Eksiklerini fark etmek ise gelişimin ilk adımıdır.

Eğitimlerim hakkında detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Şadan Hergüner